قالب فونداسیون

منظور از قالب فونداسیون ، قالب هایی هستند که به منظور ساخت یک فونداسیون پیش ساخته یا هرگونه سازه بتنی ساخته میشوند. هدف از ساخت این قالب ها شکل گیری بتن تا رسیدن به مقاومت کافی بتن می باشد.

قالب فونداسیون فلزی دارای ضریب تکرار پذیری بالایی در فرایند ساخت می باشد که باعث میشود بعد هر بار استفاده به راحتی با هزینه و زمان کم برای استفاده مجدد مهیا گردد در نتیجه سرعت کار در پروژه ها را افزایش میدهد. این قالب ها به صورت روتین از عرض ۱۰ الی ۵۰ و طول ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی مترساخته میشوند. اما شرکت نورسا گستر نوین میتواند قالب های سفارشی شما در ابعاد دلخواه طراحی و تولید نماید.

انتخاب قالب فونداسیون بتنی

 

دو عامل اصلی در انتخاب قالب فونداسیون نوع و محل استفاده از قالب بتنی می باشد که می بایست توسط کارشناسان با تجربه مورد سنجش قرار گیرد. شما میتوانید جهت مشاوره با کارشناسان شرکت نورسا گستر نوین در انتخاب قالب فونداسیون بتنی با ما تماس بگیرید و یا فرم مشاوره را در سایت پر نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گیرند.

خرید قالب فونداسیون فلزی

 

قالب فونداسیون فلزی در مقابل فشارهای بالای بتن مقاومت بسیار بالایی نسبت به دیگر قالب ها مانند چوبی و… دارد و از طرفی طول عمر بیشتر هم دارد برای خرید قالب فونداسیون باید فشار و وزن وارده به قالب از بتن ریخته شده را محاسبه کرد و متناسب با آن قالب بتنی فونداسیون ساخته شود تا در حین استفاده آسیبی به قالب وارد نشود و شکل استاندارد خود را از دست ندهد. این دفرمه شدن قالب فونداسیون میتواند خسارت های جبران ناپذیری در پروژه وارد نماید. بنابراین دقت در خرید قالب فونداسیون و سفارش آن امری بسیار مهم می باشد.